تفاوت‌ها

تفاوت دو نسخه‌ی متفاوت از صفحه را مشاهده می‌کنید.

دکتر.ابراهیم.بیگدلی 2010/08/31 05:52 دکتر.ابراهیم.بیگدلی 2010/08/31 05:59 فعلی
خط 1: خط 1:
-**دکتر ابراهیم بیگدلی**(۱۳۱۸) در شهر قم به دنیا آمدند. ایشان تحصیلات دبستان و دبیرستان را در همان شهر سپری کردند و سپس در فاصله سالهای 1346-1338 دوره های لیسانس، فوق لیسانس و دکترا را در آلمان طی کرده و به دلیلی برخورداری از سوابق خوب تحصیلی بی درنگ پس از اتمام دوره فوق لیسانس به مدت سه سال به کار تدریس در کالج و دانشگاه «یوهانس گوتنبرگ» آلمان مشغول گردیدند.+**دکتر ابراهیم بیگدلی**(۱۳۱۸) در شهر قم به دنیا آمدند. ایشان تحصیلات دبستان و دبیرستان را در همان شهر سپری کردند و سپس در فاصله سالهای ۱۳۴۶-۱۳۳۸ دوره های لیسانس، فوق لیسانس و دکترا را در آلمان طی کرده و به دلیلی برخورداری از سوابق خوب تحصیلی بی درنگ پس از اتمام دوره فوق لیسانس به مدت سه سال به کار تدریس در کالج و دانشگاه «یوهانس گوتنبرگ» آلمان مشغول گردیدند.
**دکتر ابراهیم بیگدلی** در سال ۱۳۴۹ به ایران بازگشته و از همان سال تا کنون در دانشگاههای تربیت معلم تهران، مدرسه عالی پارس، دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، دانشگاه الزهرا و دانشگاه علوم اراک مشغول تدریس و انجام فعالیت های علمی پژوهشی بوده‌اند. **دکتر ابراهیم بیگدلی** در سال ۱۳۴۹ به ایران بازگشته و از همان سال تا کنون در دانشگاههای تربیت معلم تهران، مدرسه عالی پارس، دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، دانشگاه الزهرا و دانشگاه علوم اراک مشغول تدریس و انجام فعالیت های علمی پژوهشی بوده‌اند.
-در فاصله سالهای 56-1354 فرصت مطالعاتی خود را به مدت دو سال در دانشگاه علوم و مهندسی پلیمر ماساچوست آمریکا سپری می کند و در سال 1371 هم به مدت یک سال در دانشگاه آستین تگزاس مشغول ادامه مطالعات گردید.+در فاصله سالهای ۵۶-۱۳۵۴ فرصت مطالعاتی خود را به مدت دو سال در دانشگاه علوم و مهندسی پلیمر ماساچوست آمریکا سپری می کند و در سال ۱۳۷۱ هم به مدت یک سال در دانشگاه آستین تگزاس مشغول ادامه مطالعات گردید.
**دکتر ابراهیم بیگدلی** از سال ۱۳۵۶ همکاری با مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران را آغاز نمود که این همکاری تا به امروز نیز ادامه دارد. همچنین ایشان، از سال ۱۳۵۹ اقدام به تاسیس یک واحد تولیدی رنگ و رزین در شهر مقدس قم کرده است. **دکتر ابراهیم بیگدلی** از سال ۱۳۵۶ همکاری با مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران را آغاز نمود که این همکاری تا به امروز نیز ادامه دارد. همچنین ایشان، از سال ۱۳۵۹ اقدام به تاسیس یک واحد تولیدی رنگ و رزین در شهر مقدس قم کرده است.
 
دکتر.ابراهیم.بیگدلی.txt · آخرین ویرایش: 2010/08/31 05:59 توسط admin
 
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki